ÇOCUK GELİŞİMİ VE OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PAKETİ

Beginner 4(5 Puanlar) 125 Kayıtlı Öğrenciler
Tarafından Ferhat Karagöz Son Güncellenen Fri, 30-Apr-2021 Turkish
Ne Öğreneceğim?

Bu Kursun Müfredatı
7 Dersler 108:37:34 Saat
ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ZİRVESİ
1 Dersler 04:11:02 Saat
  • Çocuk Ebeveyn İlişkisi, Okul Öncesi Doğru Beslenme, Çocuk ve Oyun, Erken Çocukluk Döneminde Cinsel Eğitim 04:11:02
  • Uygulamalı Müzik, Hareket ve Ritim Eğitimi 01:50:31
  • Yaratıcı Drama Uygulamalı Eğitimi 02:31:23
  • Bölüm - 1 35:51:00
  • Bölüm - 2 23:28:00
  • Bölüm - 3 34:52:00
  • 6 Uzman - 6 Konu - 6 Oturum 05:53:38
Gereksinimler
+ Daha fazla
Açıklama
+ Daha fazla
Diğer Tavsiye edilen kurslar
00:00:00 Saat
Güncellendi Thu, 21-Jan-2021
0 4 30TL
01:50:31 Saat
Güncellendi Sat, 17-Apr-2021
5 81 40TL
02:31:23 Saat
Güncellendi Sun, 21-Feb-2021
5 49 40TL
04:11:02 Saat
Güncellendi Fri, 30-Apr-2021
5 182 25TL
00:00:00 Saat
Güncellendi Mon, 29-Mar-2021
0 0 60TL
Eğitmen hakkında
  • 30 Yorumlar
  • 674 Öğrenciler
  • 18 Kurslar
+ Daha fazla
Öğrenci geri bildirimleri
4
Ortalama puan
  • 0%
  • 0%
  • 40%
  • 20%
  • 40%
Yorumlar
  • Mon, 10-May-2021
    Fatma Öz
  • Sat, 15-May-2021
    Seher Altun
  • Sun, 16-May-2021
    ebru başköylü
  • Sat, 22-May-2021
    Yasemin Özer
  • Mon, 24-May-2021
    Gulnar Amiraslanova
40TL
içerir:
  • 108:37:34 Saat İsteğe bağlı videolar
  • 7 Dersler
  • ömür boyu erişim
  • Mobil ve televizyondan erişim